alewodzireje.pl - Nowy wymiar rozrywki !

WESELA - wspaniały dzień - początek wspólnego życia wymaga wyjątkowej oprawy. Dołożymy starań aby ten dzień na zawsze kojarzył się z miłością i wspaniałą zabawą ! Duet wodzirejów zadba o atmosferę, poderwie gości do tańca i zagra muzykę, która spodoba się każdemu. Kapelusze, peruki i inne niespodzianki dodadzą humoru i połączą w rytm muzyki dwie rodziny. Wspólne tańce i zabawy integracyjne to nasza specjalność ! Profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie oraz muzyka "na żywo" to gwarancja udanego wieczoru. Każde wesele dokładnie omawiamy i przygotowujemy wg. indywidualnych potrzeb tak, aby para młodych czuła się swobodnie. Z powodzeniem prowadzimy także wesela bezalkoholowe.

BALE I PRZYJĘCIA - różnego rodzaju bale, studniówki, przyjęcia tematyczne oraz uroczystości to dla nas frajda ! Profesjnalnie poprowadzimy te wydarzenia, zarówno dla dużych grup (imprezy firmowe itp.) jak i kameralne. Muzyka, taniec, umiejętności konferansjerskie i świetny kontakt z publicznością to gwarancja dobrej zabawy. Każdą imprezę traktujemy indywidualnie. Specjalnością naszej grupy jest także praca z dziećmi i młodzieżą.

KONCERTY, EVENTY - posiadamy spore doświadczenie w prowadzeniu koncertów, wydarzeń publicznych, religijnych oraz animacji sprzedażowych. Zwarte wypowiedzi, interakcje z publicznośćią, nienaganna prezencja i umiejętność improwizowania to nasze atuty. Każde wydarzenie personalizujemy wg. wskazań i oczekiwań organizatorów.

KARAOKE - zabawa, która na dobre zagościła w naszym kraju, może mieć nowy wymiar. Karaoke to nie tylko śpiew i piosenki ale także umiętne prowadzenie i zaangazowanie uczestników zabawy. Nasi wodzireje także zaśpiewają i zabawią publiczność nawet niewielkich restauracji i klubów. Najnowsze hity i znane przeboje sprzed lat to stały repertuar. Zapraszamy do współpracy !